ישראל בן כנען

את נעוריי העברתי בנעימים בקיבוץ רמת הכובש, באמצע שנות השישים עברתי לבאר שבע וכאן התחלתי את חיי הבוגרים. את שרותי הצבאי בסדיר סיימתי כקצין תחזוקה. במילואים המשכתי עד למפקד פלוגה  ומפקד זירה בפיקוד דרום בדרגת רב סרן.

התחתנתי עם סימה ונולדו לנו 3 ילדים, כיום 2 מהם נשואים והנני סב ל-5 נכדים.

בין לבין הייתי מדריך נוער במסגרת מועדון "נעורים" ביחד עם משטרת ישראל, כיום אני מתנדב במשמר האזרחי, מועדון רוטרי ב"ש, בית האומנים בנגב ועוד פעילויות לקהילה.

משנות השבעים עד ל-2006 עבדתי ברשות המיסים במגוון תפקידים: מנהל אדמיניסטרציה של מס הכנסה באר שבע, לאחר מכן כמנהל מחלקת הגביה במס הכנסה. ב-15 השנים האחרונות כמנהל מיסוי מקרקעין באר שבע והנגב, במסגרת זו טיפול ואחריות על מס רכישה בו מחויב רוכש נכסי נדל"ן, מס שבח בו מחויב מוכר נכסי נדל"ן למגורים או נכסי השקעה. הידע המקצועי והניסיון בתחום מיסוי הנדל"ן (מיסוי מקרקעין) עושה את ההבדל בין תשלום מס גבוהה או תשלום מס נמוך, ולעיתים פטור ממס.

משנת 2008 עד 2011 כיהנתי כמנכ"ל לשכת המסחר והתעשייה באר שבע והנגב.

בכל תפקידי נחשפתי ונפגשתי עם אוכלוסיות רבות בין אם אנשים פרטיים, אנשי עסקים, ראשי מוסדות ציבור. ובכל המסגרות השתדלתי לסייע ולעזור לאנשים ככל שיכולתי, שהרי סמכויות בחוק ישנם, אך החכמה איך לנצלם, לא רק לטובת המדינה שזו החובה ,אלא איך לעזור ולסייע, שהרי זה הצד השני של המטבע האנושי.

הידע והניסיון שצברתי בתפקידי השונים מאפשרים לי  להעבירם לאנשים שישתמשו בהם לטובתם, למשפחתם לסביבתם ולחברה בכלל.

בברכה ישראל בן כנען.

משרד ליעוץ וטיפול בתהליכים כלכליים
חייגו או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם
שלח לקבלת פרטים


קווים עיצוב אתרים, קידום ופרסום ברשת