מהו ייעוץ מקצועי?

יעוץ מקצועי הינו חוות דעת אובייקטיבית הניתנת ללקוח. חוות דעת זו אמורה לעזור ללקוח לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורו מתוך שלל האפשרויות העומדות לרשותו.

אף אחד מאיתנו אינו מומחה בכל התחומים. לכל אחד יש את המומחיות שלו במספר תחומים. כדי לקבל החלטה נכונה, אין זה מספיק להתייעץ עם בן משפחה, שכן, חבר, או עם אחד שטוען ש"הוא מבין". צריך להתייעץ עם מומחים בתחומם. זה נכון לכל תחום, ובעיקר לתחום הפיננסי. למה? כי מידת הנזק שיכולה להגרם במקרה של החלטה שגויה היא גבוהה ויכולה להשפיע על עתידך ועתיד משפחתך.

כשלקוח פונה לגורם כלשהו לקנות מוצר או שירות, ישבח המוכר את המוצר/שירות שלו, ויסביר ללקוח למה המוצר/שירות שלו הם הטובים ביותר. במקרים רבים המוכר מספר ללקוח לא רק כמה המוצר/שירות שלו טוב, אלא גם כמה המוצר/שירות המקביל הנמכר ע"י המתחרה הוא גרוע, ואינו מגיע לרמה שלו.
ככל שתפנו ליותר גורמים תקבלו יותר מידע, ואז ההחלטה הופכת לקשה יותר.  למי צריך להאמין?

לאחר שאנחנו עושים "שופינג", בודקים ומשווים את המחיר ואת איכות המוצר/שירות, אנחנו עומדים בפני החלטה, כשמונח לפנינו מידע רב אותו צריך לנתח, ולאחר מכן לקבל החלטה:
איזה מוצר/שירות מתאים לנו??? האם לקחנו את כל המרכיבים בחשבון???

כאן מגיע תפקיד היועץ, בעל המומחיות המתאימה לתחום, שיעזור לכם לקבל החלטה שלוקחת בחשבון את כל המרכיבים וכל המידע, ידע להסביר לכם מה העיקר ומה הטפל, ויחשוב יחד איתכם על משמעויות ההחלטה.

יעוץ טוב עולה כסף (לא הרבה), אך שווה הרבה יותר.
יעוץ טוב זו לא הוצאה – זו השקעה שמביאה לכם תמורה העולה על ההשקעה.
כמו בכל דבר – לא השקעת, לא תוכל להרוויח.

משרד ליעוץ וטיפול בתהליכים כלכליים
חייגו או השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם
שלח לקבלת פרטים


קווים עיצוב אתרים, קידום ופרסום ברשת